|
| Производитель | Panasonic |
|
| Количество матриц | 3 |
| Тип матрицы | CCD |
| Физический размер матрицы | 1/3" |
|
| Індикація пересвіту | Да |
| Интерфейсы | AV-вхід, AV-вихід, компонентний відеовихід, DV-вхід, DV-вихід, вихід HD-SDI, USB-інтерфейс, вихід на навушники, мікрофонний вхід |
| Автоекспозиція | є |
| Баланс білого | авто |
| Башмак для аксесуарів | Да |
| Вага в упаковці, г | 1900 |
| Видоискатель | кольоровий, 235000 пікс. |
| Витримка відео | 1/2000 – 1/1 сек |
| Габарити упаковки (ШхВхГ), см | 180x154x397 мм |
| Діаметр фільтра,мм | 72 мм |
| Запис на картку пам'яті | Да |
| Конструкция | дистанционное управление |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Максимальна роздільна здатність відеозйомки | 1920x1080 |
| Матриця | 1.11 Мпікс |
| Оптический zoom | 13x |
| Особенности | два слоти для карт P2 |
| Підтримка відео високої роздільної здатності | Full HD 1080p |
| ЖК-монитор | є (3.5", 210000 пікс.) |
| Ручне встановлення експозиції | є |
| Светосила объектива | F1.6 - F3 |
| Стабилизатор изображения | оптичний |
| Стандартна освітленість, люкс | 3 люкс |
| Тип носія | пам';ять, що перезаписується (Flash) |
| Фокусна відстань об'єктива | 3.9 – 51 мм |
| Фокусування | є |
| Формат запису відео | 576i, 576p, 720p, 1080i |
| Широкоформатний режим відео | є |