|
| Производитель | Panasonic |
| Тип | Ирригатор |
| Технология чистки | Пульсирующая, Ультразвуковая |
| Функции | Ежедневная чистка (3D), Чистка чувствительных зубов, Массаж десен, Глубокая чистка, Чистка языка |
| Количество насадок | 4 |
| Тип питания | Сеть 115 В, Сеть 220 В |
| Количество скоростей | 10 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество пульсаций в минуту | 1900 |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
|
| Тип ирригатора | Стационарный |
| Объем резервуара для воды | 600 мл |
| Режим работы (подачи струи) | Моноструя, Турбопоток |
|
| Вес | 0.998 кг |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Длина | 140 мм |
|
| Питание | Мережа |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії виробника |
| Код УКТ ЗЕД | 8509 80 00 00 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підставка для зарядки | Нет |
| Комплектация | Ручка, головний блок, резервуар для води, насадка (x4) |
| Тип елемента живлення | Мережа |
| Напруга живлення, В | 100-240 |
| Режими подавання води | Імпульсний/Ультразвуковий |
| Вага, г | 0.998 кг |
| Водонепроницаемый корпус | Так IPX7 |
| Колір виробу | Білий |
| Бездротовий | Нет |
| Час заряджання | Нет |
| Насадки | 2 ультразвукові насадки, 1 ортодонтична насадка та 1 насадка для догляду за язиком |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Максимальний тиск, кПа | 647 кПа |
| Кількість режимів | 10 |
| Кількість поступальних рухів за хвилину | 1900 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 300 мм × 125 мм × 140 мм |
| Об'єм контейнера для води, мл | 600 мл |
| Час повного осушення резервуара за максимальної швидкості | 180 с |
| Сфера использования | Побутовий |