Вкажіть категорію та вагу продуктів, і готуйте автоматично
5 РІВНІВ ПОТУЖНОСТІ МІКРОХВИЛЬЦя функція дає змогу швидко та просто запустити піч на 30 секунд без вибору додаткових налаштувань. Кожне натискання кнопки додає 30 секунд, максимальний можливий час становить 5 хвилин.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Объем | 20 л |
| Тип управления | Сенсорное |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Максимальная мощность микроволн | 800 Вт |
| Гриль | Нет |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Да |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Режим размораживания | Да |
| Автоматическая разморозка | Да |
| Автоматические программы приготовления | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Инвертор | Нет |
| Внутреннее освещение | Да |
| Дверца | Навесная |
| Открывание дверцы | кнопка |
| Замок от детей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Пользовательские характеристики | |
| Код УКТ ЗЕД | 8516 50 00 00 |
| Вага в упаковці, кг | 12.3 |
| Вес (кг) | 11 |
| Тип – основні переважні властивості печі | Мікрохвильова піч соло |
| Дополнительно | Стандартна мікрохвильова піч на 20 л/9 автоматичних програм/Компактний розмір |
| Каталітичне очищення | Нет |
| Рівні потужності мікрохвиль | 200 Вт/270 Вт/360 Вт/700 Вт/800 Вт |
| Сенсорне приготування | Нет |
| Ємність печі, л | 20 |
| Комплектация | Мікрохвильова піч Скляний поворотний стіл Роликове кільце |
| Автоматичне приготування | Да |
| Об’єм резервуара для води, мл | - |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1250 |
| Кількість автоматичних програм | 9 |
| Рівні потужності гриля | - |
| Розміри камери (ШxВxГ), мм | 214 × 306 × 308 |
| Рівні потужності парогенератора | - |
| Потужність гриля, Вт | - |
| Авто розігрів | Да |
| Спосіб встановлення | Окреме встановлення |
| Панель керування | Сенсорна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 28.6 х 50 х 39 |
| Розмір поворотного столу, см | 25.5 |
| Количество решеток | - |
| Спосіб відкриття дверцят | Кнопка |
| Дворівневе приготування їжі за допомогою пари | Нет |
| Авто розморожування | Да |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 25.8 х 44.3 х 33 см |
| Комбіновані налаштування | Нет |
| Автоматичне підтримання заданої температури | Нет |
| Дитяче меню | Нет |
| Потужність парогенератора, Вт | - |
| Потужність конвекції, Вт | - |
| Комбіноване приготування за допомогою пари | Нет |
| Потужність мікрохвиль, Вт | 800 |
| Тип керування | Сенсорний |
| Гарантія, років | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| РК-дисплей | Да |
| Дворівневе приготування їжі за допомогою конвекції | Нет |
| Матеріал віконця дверцят | Чорне маскування |
| Турборозморожування | Нет |
| Можливість програмування | Да |
| Програма автоматичного очищення | Нет |
| Режим парозволоження | Нет |
| Блокування від дітей | Да |