



71 377 ₴
Компактні розміри для зручності встановлення Завдяки продуманій конструкції ширина внутрішнього блоку становить лише 779 мм, що дозволяє розмістити його навіть у обмеженому просторі, наприклад, над дверним отвором. Інженери звернули увагу на зручність монтажу та обслуговування: змінена внутрішня компоновка пристрою пришвидшує встановлення та спрощує технічне обслуговування. Тепер усі ключові компоненти розміщені з одного боку, що робить доступ до них набагато зручнішим. Тиха робота – лише 20 дБ(A) Інверторна технологія Panasonic забезпечує один із найнижчих рівнів шуму на ринку. Завдяки плавному регулюванню потужності система підтримує стабільну температуру, створюючи комфортну та практично безшумну атмосферу.
Aerowings – передове керування повітряним потоком Інноваційна система Aerowings від Panasonic включає дві незалежні лопаті, які направляють потік повітря для швидкого охолодження. Це забезпечує рівномірний розподіл прохолоди по всій кімнаті, виключаючи ефект направленого холодного потоку та створюючи максимально комфортну атмосферу. Функція Shower Cooling для рівномірного охолодження Кондиціонери Panasonic з технологією Aerowings оснащені вдосконаленою системою повітрозабору та потужним вентилятором, здатним обробити більше повітря за короткий час. Коли подвійні лопаті Aerowings направляють потік вгору, створюється ефект м’якого розсіяного охолодження, що виключає неприємні відчуття від прямого холодного повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 60 кв.м |
| Поток воздуха | 756 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Малайзия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | HEPA-фильтр |
| Функция памяти | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 5 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 79 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Уровень шума | 20 дБ |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сплит-система |
| Функции | Гідрофільні покриття теплообмінників Настроювання пам'яті Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностика Таймер |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 5 років на компресор |
| Код УКТ ЗЕД | - |
| Країна-виробник товару | Малайзія |
| Додаткові характеристики | Жалюзі Aerowings Фільтр PM2.5 |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт дистанційного керування Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Вид | Інверторний |
| Режимы работы | Надтихий (до 20 дБ) Нічний Обігрів Осушення Охолодження |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15/+43 |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Тип фреону | R32 |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 69.5 x 87.5 x 32 см |
| Вага внутрішнього блока | 9 кг |
| Електроживлення | Внутрішній блок 230 Вольт |
| Вага зовнішнього блока | 43 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29 x 77.9 x 20.9 см |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Площа приміщення, м² | 60 |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Код EAN | 5025232946105 5025232946358 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Wi-Fi модуль | Придбається окремо (CZ-TACG1) |
| Потужність, BTU | 24000 |