Зйомка з будь-якої відстані Коли підійти ближче неможливо, 30-кратний оптичний зум LUMIX TZ99 допоможе отримати потрібний кадр. З об'єктивом LEICA DC ви легко зможете знімати як на близькій, так і на далекій відстані. Чіткі знімки за слабкого освітлення Завдяки 20,3-мегапіксельному MOS-сенсору камера LUMIX TZ99 дозволяє знімати яскраві та деталізовані фото навіть у поганих умовах освітлення.
Захопіть потрібний момент Функція 4K Фото дозволяє вибрати ідеальний кадр з відеоряду, знятого зі швидкістю 30 кадрів/с, і зберегти його як фото з роздільною здатністю 8 МП. Тепер жодна мить не залишиться непоміченою! Поворотний екран для селфі Сенсорний дисплей із роздільною здатністю 1840 тис. точок, який нахиляється на 180 градусів, робить створення селфі простим та зручним.
Легке підключення до смартфона Одне натискання кнопки — і ваше фото вже на смартфоні. З Bluetooth® це просто і швидко. Фокусуйтеся після зйомки Технологія 4K Panasonic дозволяє змінювати фокус на знімках навіть після зйомки. Завдяки функції "Пост фокус" ви можете обрати потрібну область фокусування, а з Focus Stacking комбінувати зображення для оптимальної чіткості. Ідеально для макрозйомки!
Зарядка через USB Type-C® Зручне заряджання акумулятора через USB Type-C® дозволяє легко підтримувати камеру готовою до роботи.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Тип фотоаппарата | Компактный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5025232978748 |
| Интерфейс | microHDMI typeD (*³), USB Type-C® (зарядка через USB) |
| Автоспуск | 2 с / 10 с / 10 с (3 зображення) |
| Баланс білого | AWB / AWBc / AWBw / «Денне світло» /, «Хмарно» / «Тінь» / «Лампа розжарювання» / «Спалах» / «Установка білого 1» / «Установка білого 2» / «Установка білого 3» / «Установка білого 4» / «Колірна температура» (2-осьове регулювання) |
| Вага (грамів) | 322 г |
| Видоискатель | Нет |
| Вимірювання експозиції | Інтелектуальне матричне / центрально-зважене / точкове |
| Высота | 67,8 мм мм |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 43.1 мм мм |
| Питание | Літій-іонна акумуляторна батарея (7,2 В, 1025 мА·год, 7,4 Вт·год) |
| Запись видео | 3840 x 2160 |
| Запис звуку | AAC, 2 канали |
| Затвор | Фотозйомка: Прибл. 1/2000 - 4 с (механічний затвор) Прибл. 1/16000 - 1 с (електронний затвор) Художній нічний пейзаж (Прибл. 30 с) Відеозйомка: Прибл. 1/16000 - 1/25 с Прибл. 1/16000 - 1/2 с (Режим творчої відеозйомки M / Режим РФ) |
| Змінний об'єктив | Нет |
| Зум | Оптичний 30x/Цифровий 4x |
| Класс | LUMIX Zoom Travel Camera |
| Код УКТ ЗЕД | 8525 89 00 90 |
| Цвет | Чёрный |
| Комплект поставки | Фотоапарат, акумулятор, ремінь на руку |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ефективних пікселів | 20.3 мП |
| Количество мегапикселей | 21.1 мП Мп |
| Макрозйомка | Да |
| Максимальна світлосила, f/ | 3.3 |
| Максимальна фокусна відстань (у 35 мм еквіваленті) | 129 мм |
| Матриця фотоапарата | Високочутлива MOS-матриця типу 1/2,3 |
| Микрофон | Стерео |
| Мінімальна світлосила, f/ | 6.4 |
| Мінімальна фокусна відстань (у 35 мм еквіваленті) | 4,3 мм |
| Об'єктив | LEICA |
| Оптичний зум | 30х |
| Підтримка формату RAW | Да |
| Підтримуваний тип карт пам'яті | SD SDHC SDXC |
| ЖК-монитор | 7,6-сантиметровий (3,0 дюйма) РК-монітор із TFT-матрицею (1,84 млн точок) Статичне сенсорне керування Поле зору: Прибл. 100% |
| Режими відпрацювання експозиції | Програмна АЕ, АЕ з пріоритетом діафрагми, АЕ з пріоритетом витримки, ручна |
| Світлочутливість | Фотозйомка: Авто / інтелектуальна ISO / 80 / 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 (розширена ISO) Кінофільм: «Авто» / «80» / «100» / «200» / «400» / «800» / «1600» / «3200» (З можливістю зміни на 1/3 кроку ЗЕ) |
| Серійна зйомка | 30 кадрів/сек |
| Система | Compact |
| Стабилизация изображения | 5-осьовий стабілізатор зображення HYBRID O.I.S. + |
| Тип матрицы | MOS |
| Товар на сайті виробника | <a href="https://www.panasonic.com/ua/consumer/digital-cameras-and-camcorders/digital-cameras/lumix-compact-cameras/dc-tz99.html" target="_blank" "rel="nofollow"> panasonic.com</a> |
| Формат изображения | JPEG (DCF/Exif2.31) / RAW |
| Ширина | 112 мм мм |