Фен із потужністю 2000 Вт забезпечує повітряний потік, порівнянний із моделями на 2300 Вт. Іонний потік зменшує статичну електрику, надаючи волоссю гладкість і блиск.

2300 Вт Оптимальне поєднання інтенсивного повітряного потоку та рівномірного розподілу тепла дозволяє фену потужністю 2000 Вт забезпечувати продуктивність, аналогічну моделям на 2300Вт.

Відчуйте посилений повітряний потік завдяки вдосконаленій внутрішній конструкції, що забезпечує продуктивність, порівнянну з 2300 Вт.

Вдосконалена внутрішня конструкція спрямовує повітряний потік у центр, запобігаючи нерівномірному нагріванню та забезпечуючи рівномірний розподіл тепла. Це дозволяє пристрою демонструвати продуктивність, еквівалентну 2300 Вт.

Отвір для подачі іонів розміщений над соплом гарячого повітря, що захищає іони від впливу високої температури та сприяє кращому зволоженню вашого волосся.

Оновлена вузька насадка-концентратор шириною 11 мм спрямовує повітряний потік прямо на волосся, забезпечуючи легке та бездоганне укладання.

Сушіння волосся та шкіри голови відбувається за оптимальної температури, запобігаючи перегріву та зберігаючи здоров'я волосся.

Фен з складаною ручкою займає мінімум місця під час зберігання та ідеально підходить для подорожей.

Ергономічна конструкція фена для волосся забезпечує ідеальний баланс ваги, що робить процес сушіння комфортним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Тип | Фен |
| Мощность фена | 2000 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Холодный обдув | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Таиланд |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Независимая регулировка скорости и температурного режима | Да |
| Концентратор | Да |
| Диффузор | Нет |
| Складная ручка | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 21 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Вес | 0.45 кг |
| Длина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Код УКТ ЗЕД | 8516 31 00 90 |
| EAN | 5025232920341 |
| Вага в упаковці, г | 0.61 кг |
| Мощность, Вт | 2000 Вт |
| Габарити упаковки (ВxШхГ), см | 14 x 28 x 11 см |
| Дополнительно | ІонізаціяЗахист від перегріву |
| Габарити (В х Ш х Г), мм | 21.5 x 21 x 7 см |
| Комплектация | Корпус фена, Насадка-концентратор |
| Вага, г | 0.45 кг |
| Петля для підвішування | Да |
| Складана ручка | Да |
| Знімний фільтр | Да |
| Незалежне регулювання нагрівання та повітряного потоку | Нет |
| Гарантія, років | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Насадка для швидкої сушки | Нет |
| Насадка-концентратор | Да |
| Подача холодного повітря | Да |
| Іонізація | Да |
| Автоотключение | Да |