Догляд за ротовою порожниною в дорозі за допомогою ультразвукової технології
Дорожній іригатор для ротової порожнини ультразвуковим струменем води вимиває залишки їжі з поверхонь зубів, міжзубних проміжків і пародонтальних кишень. Потужний, але компактний, він розроблений для легкого зберігання та транспортування. Насолоджуйтесь доглядом за зубами вдома та в дорозі.| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Тип | Ирригатор |
| Технология чистки | Пульсирующая, Ультразвуковая |
| Функции | Ежедневная чистка (3D), Массаж десен, Глубокая чистка |
| Количество насадок | 1 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Время работы от аккумулятора | 10 мин |
| Время заряда аккумулятора | 0.1 час |
| Количество скоростей | 4 |
| Форма основной насадки | круглая |
| Цвет корпуса | Белый |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Футляр |
| Количество пульсаций в минуту | 1600 |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики ирригатор | |
| Тип ирригатора | Портативный |
| Объем резервуара для воды | 150 мл |
| Режим работы (подачи струи) | Турбопок |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.24 кг |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Длина | 57 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Код УКТ ЗЕД | 8509 80 00 00 |
| EAN | 502523292908 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підставка для зарядки | Ні |
| Сфера використання | Побутовий |
| Время непрерывной работы | 40 с |
| Комплектация | Іригатор Ультразвукова насадка Зарядний пристрій Чохол |
| Тип елемента живлення | Li-Ion |
| Режими подавання води | Імпульсний/Ультразвуковий |
| Кількість поступальних рухів | 1600 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 × 20 × 18 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 309мм × 52мм × 57мм |
| Об'єм контейнера для води | 150 мл |
| Водонепроницаемый корпус | Так |
| Колір виробу | Білий |
| Бездротовий | Так |
| Час заряджання | 10 хв |
| Насадки | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Максимальний тиск, кПа | 647 кПа |
| Кількість режимів | 4 |