|
| Производитель | Panasonic |
| Тип телевизора | OLED |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android |
| Состояние | Новое |
|
| Назначение | Оселя/Бізнес |
| Гарантія | 36 місяців |
| Разъемы | HDMI 2 (збоку), 1 (ззаду)/USB 2 (2 збоку, USB 2.0 x 2) - USB-запис/Ethernet/CI (загальний інтерфейс)/цифровий аудіовихід (оптичний) 1 (ззаду)/вихід для навушників 1 (ззаду) |
| Код УКТ ЗЕД | 8528 72 40 00 |
| EAN | 5025232952724 |
| Додаткові характеристики | Android TV Google Assistant Вбудований Chromecast Dolby Atmos Dolby Vision/HDR10+/HLG Безрамковий дизайн |
| Дополнительно | 4K Colour engine PRO |
| Комплект поставки | Телевізор, Підставка, Пульт дистанційного керування, Кабель змінного струму, Інструкція з експлуатації |
| Бездротові можливості | Bluetooth/WI-Fi |
| Версия Bluetooth | н/д |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Энергопотребление | 200 Вт |
| Колір рамки | Чорний |
| Розміри з підставкою | 1068 x 659 x 221 мм |
| Платформа | Android TV |
| Разрешение | 4K Ultra HD/3,840 x 2,160 (up to 120Hz) |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Вага з підставкою | 18.7 кг |
| Розміри без підставки | 1068 x 625 x 46 мм |
| Країна-виробник | Турція |
| Діагональ екрана | 121 см / 48 дюймів |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Способи управління | Пульт ДК/Голос |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 20 W (10 W x 2) + 12W woofer |
| VESA | 200x200 (M6) |
| ТВ-тюнер | Цифрове телебачення DVB-T/T2/C/S/S2 - HEVC |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-T/T2/C/S/S2 - HEVC |
| Обсяг постійної пам'яті | - |
| Особливі властивості | OLED-телевізор |
| Частота WiFi | 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Вага без підставки | 15 кг |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Год выпуска | 2023 |
| Підтримувані відеосигнали | HDR10+/HDR10/HLG/Dolby Vision |
| Технологии | Dolby Vision/HDR10+/HLG |
| Підтримка Smart TV | Так |