Хлібопічка PANASONIC SD-B2510

Представляємо нову хлібопіч SD-B2510. Експериментуйте з борошном та добавками, дивуйте близьких джемами та багатьом іншим. Безліч програм дозволяють перетворити випічку на захоплююче та креативне заняття.
НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК
З хлібопіччю Panasonic SD-B2510 у вас з'явиться незамінний помічник на кухні, розроблений з урахуванням більш ніж 34 -річного досвіду та передових технологій.
Два температурні датчики разом з великим набором бездоганно налаштованих функцій дозволяють отримати бажаний хліб найкращої якості.
ТОЧНИЙ КОНТРОЛЬ ТЕМПЕРАТУРИ - БЕЗДОГАННИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Найкраща якість хліба досягається завдяки правильній температурі. Саме тому в хлібопечі SD-B2510 використовуються два вбудовані датчики для визначення внутрішньої та зовнішньої температури, що дозволяє оптимізувати програми на кожному етапі. Незалежно від кліматичних умов ви завжди отримуватимете чудовий результат.
ТЕХНОЛОГІЯ ЗАМІСУ ТІСТА ЯК У ПРОФЕСІЙНІЙ ПЕКАРНІ
З хлібопічкою SD-B2510 ви насолоджуватиметеся свіжим і хрустким хлібом наче з пекарні кожен день. Секрет полягає в інноваційній технології Panasonic , яка відтворює техніку замісу тіста, що використовується у професійних пекарнях. Унікальна лопатка для замішування взаємодіє з ребрами у формі для випічки, розташованими особливим чином, що забезпечує приготування смачного хліба з ідеальною текстурою.
4 ПРОГРАМИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ БЕЗ ГЛЮТЕНУ

Хлібопіч B2510 ідеально підходить для людей, які страждають на целіакію або бажають скоротити кількість глютену в раціоні. Програми для приготування хліба без глютена, кексів, тіста для піци та пасти дозволяють виключити вживання алергенів та насолоджуватися смаком улюблених страв.
ЩЕ БІЛЬШ РІЗНОМАНІТНА ВИПІЧКА
Урізноманітнюйте ваше меню бездрожжовим хлібом - поєднуйте різні види борошна, використовуйте кефір, йогурт або закваску. Текстура такого хліба може бути більш щільною та розсипчастою, але смак не залишить байдужим нікого із членів вашої родини.
ХЛІБОПІЧКА ВСЕ ЗРОБИТЬ ЗА ВАС

З 21 автоматичної програми на вибір ви можете випікати практично будь-який вид хліба – дріжджовий, малодрожжевий, бездрожжевий, без глютену, хліб на заквасці.
Замішувати різне тісто - для булочок, піци, пельменів, вареників та ін.
Готувати кекси, варення, варення, фрукти в сиропі. Єдине обмеження – це ваша уява.
ПРАВИЛЬНИЙ ХЛІБ У ПОТРІБНИЙ ЧАС
Прокидайтеся щоранку від аромату свіжоспеченого хліба.
Просто засипте інгредієнти увечері, а потім встановіть таймер на ранок до 13 годин.
Середній, великий або дуже великий вагою до 1,1 кг , з вибором кольору скоринки... свіжий хліб ніколи не був кращим.
ДОСВІД І ДОСКОНАЛІСТЬ З 1987 РОКУ

Отримуйте задоволення від кожної спеченої буханки. Понад 34 роки компанія Panasonic вдосконалюється в хлібопеченні, постійно покращуючи кухонну техніку.
РЕЦЕПТИ ДЛЯ ГУРМАНА ВСЕРЕДИНІ ВАС
При використанні хлібопічки або іншої побутової техніки Panasonic скористайтеся спеціально розробленими рецептами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Тип управления | Сенсорное |
| Максимальный вес выпечки | 1.1 кг |
| Регулировка веса выпечки | Да |
| Форма выпечки | буханка |
| Количество программ выпечки | 21 |
| Замес теста | Да |
| Отсрочка старта | Да |
| Максимальное время отсрочки старта | 13 час |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Сохранение памяти при отключении электричества | Да |
| Выбор цвета корочки | Да |
| Дисплей | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Программы выпечки | |
| Ускоренная выпечка | Да |
| Хлеб из муки грубого помола | Да |
| Варенье | Да |
| Французкий хлеб | Да |
| Бездрожжевая выпечка | Да |
| Хлеб без клейковины | Да |
| Кекс | Да |
| Ржаной хлеб | Да |
| Сладкая выпечка | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 362 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Глубина | 252 мм |
| Вес | 6.5 кг |
| Комплектация | |
| Прямоугольная форма для выпекания | Да |
| Мерная ложка | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Книга рецептов | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Внутрішній та зовнішній датчики температури |
| Цвет | Белый |
| Код УКТ ЗЕД | 8516 60 90 00 |
| Вага в упаковці, кг | 8 |
| EAN | 5025232915354 |
| Вес (кг) | 6.5 |
| Мощность, Вт | 505 - 550 |
| Тісто | 5 програм: Основний/Основний з родзинками/Цільнозерновий/Піца/Пельмені |
| Сфера використання | Для дому/Приватний бізнес |
| Мова інструкції користувача в комплекті | Українська/Казахська/Російська |
| Комплектация | Хлібопічка/Форма для випічки/Лопатка для замісу тіста/Мірний стакан/Мірна ложка/Інструкція з експлуатації з рецептами |
| Випічка хліба | 9 програм: Основний/Основний швидкий/Основний з родзинками/Цільнозерновий/Цільнозерновий швидкий/Цільнозерновий з родзинками/Французький/Житній/Основний бездріжджовий |
| Випічка з ніжною скоринкою | Ні |
| Випічка хліба без глютену | Так |
| Випічка із хрусткою скоринкою | Ні |
| Форма для віпічки | Прямокутна ємність з литого алюмінію з алмазно-фтористим покриттям |
| Внутрішнє покриття чаші | Алмазно-фтористе |
| Управление | Кнопкове |
| Оснащение | Дисплей |
| Вибір кольору скоринки | Середня/Темна/Світла |
| Інше | 3 програми: Випічка/Джем/Фрукти в сиропі |
| Вибір розміру буханця | Середній/Великий/Дуже великий |
| Максимальна вага випічки, кг | 1.25 |
| Додаткові програми приготування | Тісто/Випічка/Джем |
| Алмазно-фтористе покриття чаші | Так |
| Можливості | Вибір розміру буханця/Вибір кольору скоринки |
| Таймер відстрочки | До 13 годин |
| Габарити упаковки (ШхВхГ), см | 44.6 × 40.2 × 30.8 |
| Особливе керамічне покриття чаші | Ні |
| Випічка житнього хліба | Так |
| Гарантія, років | 36 міс. |
| Язык меню | Українська/Російська |
| Габарити (ШxВxГ), см | 40.8 × 36.2 × 25.2 |
| Програми приготування | Хліб/Без глютену/Тісто/Інше |
| Диспенсер для родзинок та горіхів | Ні |
| Ручне управління | Ні |
| Кількість лопаток для замішування | 1 |
| Без глютену | 4 програми: Хліб без глютену/Кекс без глютену/Піца без глютену/Паста без глютену |
| Живлення, В | 220 - 230 |
| Количество программ | 21 |